Dobry darmowy hosting za granicą

09-02-2010 od admin Zostaw odpowiedź »

Wśród firm oferujących darmowy hosting za granicą, polecane są szczególnie dwie:

  • awardspace.com,
  • 000webhost.com.

Jak to z darmowym hostingiem bywa, nie zawsze jest stabilnie i wspaniale. Czasami serwer jest zbyt obciążony by strony mogły dobrze działać, a czasami strony są blokowane gdy zbyt mocno obciążają CPU, nie spełniają warunków jakościowych, np. spam zaplecza. Czasami na konto e-mail otrzymujemy po zarejestrowaniu konta w takiej firmie – maile reklamowe (spam).  Niektórzy jednak nie narzekają, gdyż otrzymują w końcu coś za nic, czyli darmowy hosting, więc nie mają specjalnie wyśrubowanych wymagań. Dla tych, którzy mimo wszystko byliby w stanie choć trochę zapłacić za hosting, polecam zapoznać się z najtańszą ofertą firmy szybki-serwer.pl15 zł na rok (opinie na forum: http://www.webhostingtalk.pl/topic/13494-opinie-szybki-serwerpl/) albo troszkę droższą GłowaNET.pl26,84 zł (opinie na forum: http://www.webhostingtalk.pl/topic/21204-opinie-glowanetpl/).

Warto przeczytać:

Zarejestruj swoją domenę!
WWW. 
 
Reklama
Najlepszy hosting

2 komentarzy

  1. marcing pisze:

    Faktycznie darmowe serwery są dobre bo darmowe ale nie ma co od nich wymagać bo przecież są darmowe. Dobrze jest mieć możliwość skorzystać ze sprawdzonych dostawców usług hostingowych. Na pewno nie omieszkam skorzystać z Twoich propozycji.
    Sam trochę poruszałem temat darmowych serwerów na swoim blogu dochodowyblog.pl na który zapraszam.

  2. Phile pisze:

    Szukam coś rozsądnego na kopie vps-a i ciężko cos znaleźć sensownego w cenie 50 PLN/rok Są to z reguły najtańsze konta z małymi dyskami.

Zostaw odpowiedź