Najtańsze domeny IDN

06-17-2010 od admin Zostaw odpowiedź »

Zdecydowałem się zarejestrować dla jednej z moich stron internetowych domenę IDN, tzn. z polskimi znakami w nazwie takimi jak ą, ę, ś itp. Przeszukałem Internet w celu znalezienia najtańszej ceny rejestracji i odnowienia tego typu domen. Zazwyczaj rejestratorzy oferowali ceny zbliżone do cen domen z rozszerzeniem .pl. Nie wiem, czy gdzieś jest taniej ale najlepszą ofertę cenową znalazłem w firmie MasterNET.pl. Za rejestrację zapłacimy 12 zł netto, natomiast za odnowienie 15 zł netto. Odnowienie jest o wiele tańsze niż ok. 55 zł w OVH.pl – tyle kosztuje odnowienie domeny IDN wg informacji uzyskanych na infolinii, gdyż w cenniku nie znalazłem ceny.

Zarejestruj swoją domenę!
WWW. 
 

Firma MasterNET.pl jak już wspominałem we wcześniejszym artykule, oferuje bardzo atrakcyjne ceny rejestracji i odnowień domen .pl. Zachęcam do skorzystania. W Internecie i na forum Di.pl znalazłem wiele pozytywnych opinii o tej firmie.

Warto przeczytać:

Reklama
Najlepszy hosting

2 komentarzy

  1. admin pisze:

    Aktualnie najtaniej można zarejestrować i odnowić domeny IDN w AfterMarket.pl (Dropped.pl). Cena rejestracji wynosi 12 zł a odnowienia 15 zł brutto.

Zostaw odpowiedź