Najtańsze domeny .pl i .eu

08-15-2010 od admin Zostaw odpowiedź »

Do tej pory sądziłem, że najtańsze domeny .pl i .eu są u takich rejestratorów jak MasterNET.pl, Hekko.pl i głównie OVH.pl, o czym pisałem w poprzednich wpisach. Jednakże jest jedna firma, która działa na polskim rynku, tyle że

działalność prowadzi w USA, przez co do cen domen nie jest doliczany podatek VAT, przynajmniej dla osób fizycznych i osób prowadzących działalność gospodarczą, ale niezarejestrowane jako płatnicy podatku VAT. Natomiast płatnicy VAT muszą wykazać takie nabycie domen internetowych jako import usług i opodatkować je w kraju, mają jednak możliwość odliczenia sobie VATu.

Zatem aktualnie  najtańsze domeny .pl oraz .eu można nabyć w AfterMarket.pl (Dropped.pl). Cena rejestracji domeny .pl to 12 zł, natomiast przedłużenia to 50 zł. Zaś cena rejestracji domeny .eu to 20 zł, a odnowienia 25 zł.

Zarejestruj swoją domenę!
WWW. 
 

Dodatkowe mamy możliwość wystawienia zarejestrowanych przez nas domen na giełdzie, która cieszy się dużym uznaniem wśród domainerów i popularnością wśród klientów. Dzięki rejestracji domen w AfterMarket.pl cesja domeny jest przeprowadzona bardzo szybko, a w przypadku sprzedaży pobierana są najniższe prowizje.

Warto przeczytać:

Reklama
Najlepszy hosting

1 komentarz

  1. admin pisze:

    Jeśli zależy Ci na taniej rejestracji domeny .pl w Polsce (12,20 zł brutto) i tanim odnowieniu domeny za 50 zł brutto z fakturą VAT, której nie uzyskasz w Dropped.pl, możesz skorzystać a oferty firmy GłowaNET.pl.

Zostaw odpowiedź