Najtańsze domeny internetowe .pl

06-19-2010 od admin Zostaw odpowiedź »

Ostatnio przyjrzałem się ofertom cenowym naszych rejestratorów, celem nalezienia najtańszej i najlepszej oferty dla naszej domeny narodowej .pl. Ceny wyglądają mniej więcej podobnie jak w poprzednim artykule, z tym że oferta w Hekko.pl trochę się polepszyła. W tej chwili ceny domen kształtują się następująco:

Rejestrator Cena rejestracji (netto) Cena odnowienia (netto)
Hekko.pl (opcja bez faktury VAT) 11 zł 44 zł
OVH.pl 10 zł 45 zł
MasterNET.pl 12 zł 45 zł

W Hekko.pl możemy kupić najtaniej domeny internetowe z opcją bez faktury VAT. Zakupy bez faktury VAT mogą dokonać tylko osoby prywatne, firmy muszą skorzystać z opcji z fakturą VAT, w której cena rejestracji domeny .pl wynosi 16 zł netto zaś cena odnowienia 52 zł netto.

Zarejestruj swoją domenę!
WWW. 
 

Osoba prywatna chcąca skorzystać z oferty Hekko.pl bez faktury VAT, musi mieć na swoim koncie w ustawieniach odznaczone pole – faktura VAT.

Oferta tego rejestratora nie jest pozbawiona gwiazdek. Poniżej cennika widzimy informację, że obniżona cena “dotyczy domen przedłużonych w terminie, do odnowienia domeny wygasłej doliczana jest kwota 5 zł netto (6,10 zł z VAT)”.

Gdybyś Czytelniku potrzebował jeszcze tanio zarejestrować lub odnowić domeny .pl IDN, polecam Ci artykuł: Najtańsze domeny IDN.

Warto przeczytać:

Reklama
Najlepszy hosting

5 komentarzy

 1. Frodo pisze:

  Rzeczywiście w tych firmach można kupić najtańsze domeny, taniej nigdzie nie znalazłem. Dzięki :)

 2. Rafał pisze:

  Obecnie najtańszym rejestratorem bez gwiazdek jest az, który za zarejestrowanie nowej domeny z jawnyk kodem auth info pobiera 8,99 netto, natomiast odnowić domenę pl można za 50zł brutto. Polecam poszukać.. : )

 3. admin pisze:

  Az.pl za zarejestrowanie domeny .pl pobiera 8,99 zł netto i każe sobie odnowić taką domenę za 99 zł netto. Odnowienie domeny .pl po transferze do Az.pl kosztuje 45 zł netto, czyli 55 zł brutto a nie jak piszesz 50 zł brutto i jest to promocja do końca roku. Każde następne odnowienie domeny kosztuje według standardowego cennika, czyli jednak są gwiazdki i Az.pl szuka jeleni co przetransferują do nich domeny, których potem będzie chciała “kroić” dużo drożej. Moim zdaniem w tej firmie wcale nie jest taniej. Zamiast transferować domeny do Az.pl wiedząc, że potem znowu będę musiał je transferować, wolę od razu zarejestrować je nieco drożej ale mieć pewność, że odnowienie będzie tanie. Tymczasem rejestrować domeny za 8,99 zł netto i przedłużać je za 99 zł netto to nie jest w ogóle ciekawa oferta – też zakończy się transferem.

 4. maciek pisze:

  Zastanawiam sie dlaczego np. Dunski TLD http://www.dk-hostmaster.dk bierze jedyne 45kr czyli 22 zl za odnowienie domeny? W dani minimalne zarobki sa 7000zl przed podatkiem, wiec dlaczego domeny sa o polowe tansze niz w polsce ??

 5. admin pisze:

  Dla wiadomości Czytelników bloga najniższe ceny domen po zaktualizowaniu:
  - najtańsze domeny .pl i .eu
  - najtańsze domeny .com, .net, .info, .biz, .org
  - najtańsze domeny .tv
  - najtańsze domeny regionalne

Zostaw odpowiedź